O nas

O firmie Astraso

Usługi transportowe oraz roboty ziemne – Warszawa

Firma Astraso rozpoczęła działalność 1 lipca 1992 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które zdobyliśmy, współpracując z dużymi firmami drogowymi oraz budowlanymi. Na przestrzeni lat poszerzaliśmy zaplecze techniczne, dzięki czemu dzisiaj specjalizujemy się między innymi w transportowaniu materiałów sypkich, takich jak piasek, żwir czy gruz. Dostarczamy kruszywa, a także inne materiały i elementy gabarytowe, na przykład prefabrykaty, kontenery lub całe konstrukcje, pod wskazany adres. Dla Klientów biznesowych i prywatnych świadczymy szeroko pojęte roboty ziemne, jak również rozbiórkowe, w tym niwelację terenu, korytowanie, kopanie zbiorników, wywóz gruzu. Warszawa oraz okolice to region, w którym realizujemy usługi. Zachęcamy do dołączania do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów i powierzania nam nawet najbardziej wymagających zleceń!

image_5

  • 1 Proponujemy usługi sprzętowe i transportowe w atrakcyjnych cenach. Obsługujemy roboty ziemne na terenie m.in. Warszawy oraz Raszyna.
  • 2 Wykopy na budowie wymagają specjalistycznego sprzętu. Oferujemy profesjonalne usługi koparką na terenie Raszyna i w okolicy.
  • 3 Transport materiałów sypkich: żwiru, tłucznia i innego kruszywa to również domena naszej firmy.
  • 4 Wywóz gruzu, śniegu, rozbiórki i odśnieżanie dużych powierzchni to usługi, które również oferujemy Kontrahentom.
  • 5 Nasza flota jest bardzo rozbudowana, co sprawia, że transport HDS także wchodzi w skład oferty Astraso.
[/content_box]